VÍTEJTE

Webové stránky spolku Tvoříme místo pro Vás vytváříme svépomocí a snažíme se je stále vylepšovat. Děkujeme, že jste s námi.

KONTAKT

T: +420 739 577 374

E: info@tvorimemisto.cz

© 2019 Tvoříme místo.

Vytvořeno pomocí Wix.com

Ani nám se nevyhla okurková sezóna

Aktualizace: 6. říj 2019


Kvůli osobnímu odpočinku během léta aktivita na našem webu poněkud utichla, přesto jsme na Vás nezanevřeli. Po úspěšné akci Jak uspět na sociálních sítích jsme 20. června s projektem KROS+S dokončili akcelerační program Impact First od Impact hubu v Praze. Pomohl nám rozšířit si obzory našeho fungování a ověřit si reálnost nových vizí. Přibyla nová členka Gábina, čímž se portfolio zájmových činností, který každý člen spolku reprezentuje, opět rozšířilo. Tento potenciál nechceme nechat ležet ladem jednak proto, aby se každý jedinec ve spolku mohl více realizovat, ale také proto, že Vám zkrátka do budoucna chceme nabídnout širší paletu akcí.

Hned v srpnu jsme se snažili navázat seminářem Instagram jako síť budoucnosti, bohužel ověřená lektorka Lucie Zárubová ho již ze zdravotních důvodů nestihla odřídit. Tak jsme alespoň v září během Sousedské slavnosti – Zažít Hradiště jinak prezentovali naši dosavadní činnost a opět Vám nabídli květinový workshop a kavárnu. Milan s Pavlem si s kolemjdoucími povídali o připravovaném územním plánu města. Trochu se nám začala lepit na paty smůla, protože zdravotní komplikace našich hostů nás znovu zasáhly. Museli jsme odsunout přednášku architekta Petra Leška i poslední plánovaný výlet do zchátralého místa – Podvicmanovského mlýna. Zatímco přednáška se uskuteční v brzkém náhradním termínu, výlet do mlýna budeme muset odložit asi až na jaro.

Okurkovou sezónu vystřídala sezóna houbová, proto je čas nezahálet a sbírat nabízející se plody. Podzimní program začínáme kultovním dnem architektury v Mnichově Hradišti (letos na téma velkých sociálních staveb, provázet bude architekt Pavel Ševců a pozvání přijal i autor vybraných staveb Jiří Štěrba). A už dnes plánujeme zajímavé akce na příští rok. Zachovejte nám přízeň, protože se máte opravdu na co těšit!

15 zobrazení